Таразда дзюдодан Қазақстан Республикасының чемпионаты өтті

89

Таразда дзюдодан 2000-2002 жылдары туған жастар арасындағы  Қазақстан Республикасының чемпионаты аяқталды.  «Тараз-Арена» спорт сарайында өткен дүбірлі додаға еліміздің 14 облысы мен Нұр-Сұлтан, Алматы, Шымкент қаларынан келген  500-ге жуық татами шебері бақ сынады.

Айта кетейік, біріншілікте іріктелген спортшылар 2020 жылы өтетін халықаралық додаларда ел намысын қорғайтын болады.

Жекелей сындардың жеңімпаздары мен жүлдегерлерінің тізімі:

(5-7 наурыз жекелей сындар, 8-ші наурыз аралас командалық жарыс)

ҰЛДАР:

60 келі

  1. I. Шерзод Давлатов (Алматы қаласы)
  2. Ерхан Габбасов (Ақмола облысы)

III. Болат Біләл (Жамбыл облысы)

III. Абылай Мұсаханов (Жамбыл облысы)

66 келі

  1. Данияр Шамшаев (Жамбыл облысы)
  2. Кемелбек Молдаш (Түркістан облысы)
  • Ермек Амангелді (Атырау облысы)

III.    Дінмұханбет Шаменов (Атырау облысы)

73 келі

  1. Дархан Қойбағар ( Алматы қаласы)
  2. Абылайхан Жұбаназар (Қызылорда облысы)
  • Асқар Нарқұлов (Алматы қаласы)

III. Серікбол Естай (ШҚО).

81 келі

І. Айбол Нысанәлі (Шымкент қаласы)

II. Нұрбек Ортай (Жамбыл облысы)

III. Жұмадулла Оңалбай (Жамбыл облысы)

III. Әлібек Төленов (Нұр-Сұлтан).

90 келі

  1. Шынтас Серікболсын (Атырау облысы)
  2. II. Қазыбек Ракишев (Жамбыл облысы)

III. Абылайхан Бейсен (Шымкент қаласы)

 III. Қайратбек Сәбит (Алматы қаласы).

100 келі

І. Нұрлыхан Шархан (Қызылорда облысы)

ІІ. Жұрқамырза Шүкірбеков (Алматы қаласы)

III. Айбек Ізтілеуов (Алматы қаласы)

III. Бекзат Шағатаев (Атырау облысы).

+100 келі

І. Асылан Мұхамеджанов (Қарағанды облысы)

ІІ. Дарын Бейсханов (ШҚО)

III.Әлібек Асқар (Алматы қаласы)

III.Мұхамед Көбегенов (Жамбыл облысы).

ҚЫЗДАР:

48 келі

І. Таңсұлу Тілеуберген (Қостанай облысы)

ІІ. Сара Құлым (Түркістан облысы)

III. Жанерке Асқарова (Қызылорда облысы)

III. Алима Жұмағалиева (Қарағанды облысы).

52 келі

I. Ханзада Қайратова (Қарағанды облысы)

II. Аружан Адасхан (Жамбыл облысы)

III. Балнұр Әбдешова (ШҚО)

III. Анель Мұхан (Қызылорда облысы).

57 келі

I. Гүлназ Нұридинова (Алматы облысы)

II. Ханифа Тугушева (Алматы облысы)

III. Балнұр Құрманбай (Алматы қаласы)

III. Меруерт Сәрсенова (Алматы облысы)

63 келі

I. Саера Мирзахметова (Алматы қаласы)

II. Гульвира Бисенгалиева (Ақтөбе облысы)

III. Ақмарал Серік (Алматы облысы)

III. Мадина Ержан (Нұр-Сұлтан қаласы)

70 кг

  1. Даяна Талғат (Алматы қаласы)

      II.Садана Раимжанова (Алматы қаласы)

      III. Назерке Асанхан (Шымкент қаласы)

      III. Анастасия Маякова (Ақмола облысы).

78 келі

I. Мадина Парагульгова (Алматы қаласы)

II. Арайлым Оразбай (Қызылорда облысы)

III. Әсел Бисембай (Қызылорда облысы)

III. Гүлсімай Утарбаева (Атырау облысы).

+78 келі

I. Арайлым Абенова (Алматы қаласы)

II. Гүлжайна Бисенова (Алматы облысы)

III. Нұрила Асанқызы (Түркістан облысы)

III. Айдана Кенжебай (Қызылорда облысы)

 

Жарыс қорытындысы бойынша жалпы командалық есепте  I орынды Алматы қаласы иеленсе, II орынды Алматы облысы қанжығалады. Ал, III орын Қарағанды облысының еншісіне бұйырды.

Leave A Reply

Your email address will not be published.