ЖАС ДЕПУТАТТАР АНЫҚТАЛДЫ

374

“Жастар мәслихаты” IV шақырылымына сайлау өткізілді. Сайлауға Тараз қаласында орналасқан арнаулы орта оқу орындарының студенттері дауыс беруге қатысты. Барлық дауыс берілген бюллетень саны 3038.

Сайлауды “Жамбыл облысы Жастар мәслихаты” жастар қоғамдық бірлестігі мен «Тараз жастар ресурстық орталығы» КММ бірлесе өткізді.

“Жамбыл облысы Жастар мәслихаты” жастар қоғамдық бірлестігінің мақсаты Жастардың жергілікті мемлекеттік басқару органдарымен, облыстық, қалалық, аудандармен, ұйымдарымен өзара қарым-қатынаста жастaрдың мүддесін білдіретін, облыстағы жастар саясатын қалыптастыруға және іске асыруға бағытталған жұмыстарды атқару.

Бірлестік міндеттері:

1) жастардың мүдделері мен құқықтарын білдіру және қорғау;

2) жастар саясатын қалыптастыру мен іске асыруға қатысу;

3) жастардың бойында құқықтық және саяси мәдениетті қалыптастыру;

4) жастардың қоғамдық белсенділігін дамытуға жәрдемдесу, жас

азаматтардың әлеуметтік мәселелерін шешуге қатыстыру.

 

ДАУЫС БЕРУ НӘТИЖЕЛЕРІ

Білім кәсіби гуманитарлық техникалық колледжі:

Сейдалықызы Мөлдір 87%

Улько Никита Юрьевич 13%

Жамбыл политехникалық жоғары колледжі

Абди Бақдәулет Бахытұлы 35%

Абдрасил Алимжан Ғалымжанұлы 3%

Крылова Алина Сергеевна 40%

Сайлау Ақарыс Ілиясұлы 22%

«Тараз-Болашақ» жоғары медициналық колледжі

Айту Расул Жандарбекұлы 94%

Алуа Нұржанқызы 6%

Қазіргі заман гуманитарлық техникалық колледжі

Салханова Самира Маруфжанқызы 27%

Фуников Александр Александрович 61%

Шукуралиева Ширина 12%

Жамбыл жоғары медициналық колледжі

Бақытхан Ырыскелді Айболұлы 15%

Нукежан Мәди Дәулетұлы 13%

Сайлау Даниал Алшанбайұлы 4%

Смаил Бахтияр Бауыржанұлы 62%

Абдумуталип Азамат Болатұлы 8%

Абай атындағы Жамбыл гуманитарлық жоғары колледжі

Қанатқызы Жанерке 45%

Қуатбекқызы Дана 26%

Мухтар Аружан Есимжанқызы 29%

Тараз мамандандырылған колледжі

Жұмабай Бауыржан Қанатұлы 62%

Капустин Иван Николаевич 38%

Тараз теміржол көлік және коммуникация колледжі

Гарифуллаева Алина Рахатқызы 50%

Ердеев Данил Александрович 9%

Киікбай Дәулетжан Бақытжанұлы 26%

Полеичук Данил Станиславович 15%

Тараз инновациялық көпсалалы колледжі

Байдаулетова Меруерт 20%

Абдекеева Айғаным Бериковна 45%

Өсер Едіге Өсерұлы 35%

«ALEM» кәсіби білім беру колледжі

Абдуаит Мұхаммед Сейілбекұлы 35%

Аяжан Асемай Бақытқызы 28%

Төрехан Жеңісхан Серикұлы 37%

Тараз «Парасат» колледжі

Ғалымжанқызы Даяна 2%

Ермұрат Динара Мұхитқызы 3%

Фархат Жандос 13%

Амангелді Жансерік Аманханұлы 82%

Тараз сервис және техология колледжі

Балпыков Дамир Рахатович 54%

Ким Аяна Радионовна 12%

Қыдырбек Ерасыл Дәуренұлы 12%

Мұстафа Расул Рахимжанұлы 22%

Жамбыл индустриалды-технологиялық колледжі

Бекарыс Ибраимов Муратович 11%

Мөлдір Тойбала Мұратқызы 9%

Саржанов Олжас Динасилович 24%

Умурзаков Дильшот Шакирович 41%

Ұлжан Құлтай Қуатқызы 14%

 

ДАУЫС БЕРУДІҢ НӘТИЖЕСІ БОЙЫНША ҚҰРЫЛТАЙШЫЛАРДЫҢ ШЕШІМІНЕ ТӨМЕНДЕГІЛЕР «ЖАСТАР МӘСЛИХАТЫ» ЖАС ДЕПУТАТТАР КОРПУСЫНЫҢ ДЕПУТАТЫ ҚЫЗМЕТІНЕ ТАҒАЙЫНДАЛСЫН

Білім кәсіби гуманитарлық техникалық колледжі

Сейдалықызы Мөлдір

Жамбыл политехникалық жоғары колледжі

Крылова Алина Сергеевна

«Тараз-Болашақ» жоғары медициналық колледжі

Айту Расул Жандарбекұлы

Қазіргі заман гуманитарлық техникалық колледжі

Фуников Александр Александрович

Жамбыл жоғары медициналық колледжі

Смаил Бахтияр Бауыржанұлы

Абай атындағы Жамбыл гуманитарлық жоғары колледжі

Қанатқызы Жанерке

Тараз мамандандырылған колледжі

Жұмабай Бауыржан Қанатұлы

Тараз теміржол көлік және коммуникация колледжі

Гарифуллаева Алина Рахатқызы

Тараз инновациялық көпсалалы колледжі

Абдекеева Айғаным Бериковна

«ALEM» кәсіби білім беру колледжі

Аяжан Асемай Бақытқызы

Тараз «Парасат» колледжі

Амангелді Жансерік Аманханұлы

Тараз сервис және техология колледжі

Балпыков Дамир Рахатович

Жамбыл индустриалды-технологиялық колледжі

Умурзаков Дильшот Шакирович

 

ҚҰРЫЛТАЙШЫЛАРДЫҢ ШЕШІМІНЕ ТӨМЕНДЕГІЛЕР «ЖАСТАР МӘСЛИХАТЫ» ЖАС ДЕПУТАТТАР КОРПУСЫНЫҢ ДЕПУТАТЫ ҚЫЗМЕТІНЕ ТАҒАЙЫНДАЛСЫН

Жамбыл политехникалық жоғары колледжі

Абди Бақдәулет Бахытұлы

Қазіргі заман гуманитарлық техникалық колледжі

Салханова Самира Маруфжанқызы

Жамбыл жоғары медициналық колледжі

Бақытхан Ырыскелді Айболұлы

Абай атындағы Жамбыл гуманитарлық жоғары колледжі

Мухтар Аружан Есимжанқызы

Тараз теміржол көлік және коммуникация колледжі

Киікбай Дәулетжан Бақытжанұлы

«ALEM» кәсіби білім беру колледжі

Абдуаит Мұхаммед Сейілбекұлы

Тараз «Парасат» колледжі

Фархат Жандос

Тараз сервис және техология колледжі

Мұстафа Расул Рахимжанұлы

Жамбыл индустриалды-технологиялық колледжі

Саржанов Олжас Динасилович

TURANINFO.KZ

Leave A Reply

Your email address will not be published.